Základná časť

1. kolo

Zápas
Legendy Spišské Podhradie - Falcons Stará Ľubovňa
1. kolo
5:4
30.11.2019 16:00
Mladá Krv Poprad - Night Riders SNV
1. kolo
2:13
30.11.2019 17:00
The Chosen Ones - Legendy Spišské Podhradie
1. kolo
6:4
30.11.2019 18:00

2. kolo

Zápas
Falcons Stará Ľubovňa - Mladá Krv Poprad
2. kolo
25:0
30.11.2019 19:00
Night Riders SNV - The Chosen Ones
2. kolo
2:9
30.11.2019 20:00

3. kolo

Zápas
Focus Kežmarok - Legendy Spišské Podhradie
3. kolo
zajtra o 16:00
FBC Veľká Lomnica - Falcons Stará Ľubovňa
3. kolo
zajtra o 17:00
Legendy Spišské Podhradie - Mladá Krv Poprad
3. kolo
zajtra o 18:00

4. kolo

Zápas
Falcons Stará Ľubovňa - Focus Kežmarok
4. kolo
zajtra o 19:00
Mladá Krv Poprad - FBC Veľká Lomnica
4. kolo
zajtra o 20:00

5. kolo

Zápas
Focus Kežmarok - Mladá Krv Poprad
5. kolo
14.12.2019 16:00
The Chosen Ones - FBC Veľká Lomnica
5. kolo
14.12.2019 17:00
Night Riders SNV - Focus Kežmarok
5. kolo
14.12.2019 18:00

6. kolo

Zápas
Mladá Krv Poprad - The Chosen Ones
6. kolo
14.12.2019 19:00
FBC Veľká Lomnica - Night Riders SNV
6. kolo
14.12.2019 20:00

7. kolo

Zápas
Night Riders SNV - The Chosen Ones
7. kolo
21.12.2019 16:00
Falcons Stará Ľubovňa - Mladá Krv Poprad
7. kolo
21.12.2019 17:00
The Chosen Ones - Legendy Spišské Podhradie
7. kolo
21.12.2019 18:00

8. kolo

Zápas
Mladá Krv Poprad - Night Riders SNV
8. kolo
21.12.2019 19:00
Legendy Spišské Podhradie - Falcons Stará Ľubovňa
8. kolo
21.12.2019 20:00

9. kolo

Zápas
Focus Kežmarok - FBC Veľká Lomnica
9. kolo
28.12.2019 16:00
Mladá Krv Poprad - Falcons Stará Ľubovňa
9. kolo
28.12.2019 17:00
Legendy Spišské Podhradie - Focus Kežmarok
9. kolo
28.12.2019 18:00

10. kolo

Zápas
FBC Veľká Lomnica - Mladá Krv Poprad
10. kolo
28.12.2019 19:00
Falcons Stará Ľubovňa - Legendy Spišské Podhradie
10. kolo
28.12.2019 20:00

11. kolo

Zápas
Mladá Krv Poprad - Legendy Spišské Podhradie
11. kolo
04.01.2020 16:00
The Chosen Ones - Focus Kežmarok
11. kolo
04.01.2020 17:00
Night Riders SNV - Mladá Krv Poprad
11. kolo
04.01.2020 18:00

12. kolo

Zápas
Legendy Spišské Podhradie - The Chosen Ones
12. kolo
04.01.2020 19:00
Focus Kežmarok - Night Riders SNV
12. kolo
04.01.2020 20:00

13. kolo

Zápas
The Chosen Ones - Focus Kežmarok
13. kolo
11.01.2020 16:00
Falcons Stará Ľubovňa - Night Riders SNV
13. kolo
11.01.2020 17:00
FBC Veľká Lomnica - The Chosen Ones
13. kolo
11.01.2020 18:00

14. kolo

Zápas
Focus Kežmarok - Falcons Stará Ľubovňa
14. kolo
11.01.2020 19:00
Night Riders SNV - FBC Veľká Lomnica
14. kolo
11.01.2020 20:00

15. kolo

Zápas
Mladá Krv Poprad - Focus Kežmarok
15. kolo
25.01.2020 14:00
Legendy Spišské Podhradie - Night Riders SNV
15. kolo
25.01.2020 15:00
The Chosen Ones - Mladá Krv Poprad
15. kolo
25.01.2020 16:00
Focus Kežmarok - FBC Veľká Lomnica
15. kolo
25.01.2020 17:00

16. kolo

Zápas
Night Riders SNV - Falcons Stará Ľubovňa
16. kolo
25.01.2020 18:00
FBC Veľká Lomnica - Legendy Spišské Podhradie
16. kolo
25.01.2020 19:00
Falcons Stará Ľubovňa - The Chosen Ones
16. kolo
25.01.2020 20:00

17. kolo

Zápas
FBC Veľká Lomnica - Legendy Spišské Podhradie
17. kolo
01.02.2020 16:00
Night Riders SNV - The Chosen Ones
17. kolo
01.02.2020 17:00
Falcons Stará Ľubovňa - FBC Veľká Lomnica
17. kolo
01.02.2020 18:00

18. kolo

Zápas
Legendy Spišské Podhradie - Night Riders SNV
18. kolo
01.02.2020 19:00
The Chosen Ones - Falcons Stará Ľubovňa
18. kolo
01.02.2020 20:00

19. kolo

Zápas
Legendy Spišské Podhradie - Mladá Krv Poprad
19. kolo
15.02.2020 16:00
Falcons Stará Ľubovňa - Focus Kežmarok
19. kolo
15.02.2020 17:00
Mladá Krv Poprad - FBC Veľká Lomnica
19. kolo
15.02.2020 18:00

20. kolo

Zápas
Focus Kežmarok - Legendy Spišské Podhradie
20. kolo
15.02.2020 19:00
FBC Veľká Lomnica - Falcons Stará Ľubovňa
20. kolo
15.02.2020 20:00

21. kolo

Zápas
Focus Kežmarok - Mladá Krv Poprad
21. kolo
22.02.2020 16:00
The Chosen Ones - FBC Veľká Lomnica
21. kolo
22.02.2020 17:00
Night Riders SNV - Focus Kežmarok
21. kolo
22.02.2020 18:00

22. kolo

Zápas
Mladá Krv Poprad - The Chosen Ones
22. kolo
22.02.2020 19:00
FBC Veľká Lomnica - Night Riders SNV
22. kolo
22.02.2020 20:00

23. kolo

Zápas
Night Riders SNV - The Chosen Ones
23. kolo
07.03.2020 16:00
Falcons Stará Ľubovňa - FBC Veľká Lomnica
23. kolo
07.03.2020 17:00
Legendy Spišské Podhradie - Night Riders SNV
23. kolo
07.03.2020 18:00

24. kolo

Zápas
The Chosen Ones - Falcons Stará Ľubovňa
24. kolo
07.03.2020 19:00
FBC Veľká Lomnica - Legendy Spišské Podhradie
24. kolo
07.03.2020 20:00

25. kolo

Zápas
FBC Veľká Lomnica - Mladá Krv Poprad
25. kolo
14.03.2020 16:00
Falcons Stará Ľubovňa - Legendy Spišské Podhradie
25. kolo
14.03.2020 17:00
Focus Kežmarok - FBC Veľká Lomnica
25. kolo
14.03.2020 18:00

26. kolo

Zápas
Mladá Krv Poprad - Falcons Stará Ľubovňa
26. kolo
14.03.2020 19:00
Legendy Spišské Podhradie - Focus Kežmarok
26. kolo
14.03.2020 20:00

27. kolo

Zápas
Legendy Spišské Podhradie - The Chosen Ones
27. kolo
21.03.2020 16:00
Focus Kežmarok - Night Riders SNV
27. kolo
21.03.2020 17:00
Mladá Krv Poprad - Legendy Spišské Podhradie
27. kolo
21.03.2020 18:00

28. kolo

Zápas
The Chosen Ones - Focus Kežmarok
28. kolo
21.03.2020 19:00
Night Riders SNV - Mladá Krv Poprad
28. kolo
21.03.2020 20:00

29. kolo

Zápas
The Chosen Ones - Focus Kežmarok
29. kolo
04.04.2020 16:00
Night Riders SNV - FBC Veľká Lomnica
29. kolo
04.04.2020 17:00
Focus Kežmarok - Falcons Stará Ľubovňa
29. kolo
04.04.2020 18:00

30. kolo

Zápas
FBC Veľká Lomnica - The Chosen Ones
30. kolo
04.04.2020 19:00
Falcons Stará Ľubovňa - Night Riders SNV
30. kolo
04.04.2020 20:00

31. kolo

Zápas
The Chosen Ones - Falcons Stará Ľubovňa
31. kolo
18.04.2020 16:00
Legendy Spišské Podhradie - Night Riders SNV
31. kolo
18.04.2020 17:00
Mladá Krv Poprad - The Chosen Ones
31. kolo
18.04.2020 18:00

32. kolo

Zápas
Focus Kežmarok - FBC Veľká Lomnica
32. kolo
25.04.2020 09:00
Night Riders SNV - Falcons Stará Ľubovňa
32. kolo
25.04.2020 10:00
FBC Veľká Lomnica - Legendy Spišské Podhradie
32. kolo
25.04.2020 11:00
Mladá Krv Poprad - Focus Kežmarok
32. kolo
25.04.2020 12:00