Základná časť

1. kolo

Zápas
Focus Kežmarok - Night Riders Spišská Nová Ves
1. kolo
9:0
03.11.2018 16:00
Fbc Veľká Lomnica - Fbc Vrbov
1. kolo
5:6
03.11.2018 17:00

2. kolo

Zápas
Falcons Stará Ľubovňa - Focus Kežmarok
2. kolo
6:3
03.11.2018 18:00
Night Riders Spišská Nová Ves - Fbc Veľká Lomnica
2. kolo
2:9
03.11.2018 19:00
Fbc Vrbov - Falcons Stará Ľubovňa
2. kolo
4:7
03.11.2018 20:00

3. kolo

Zápas
Pink Panthers Poprad - Fbc Vrbov
3. kolo
7:2
17.11.2018 16:00
Legendy Spišské Podhradie - Tatra Bear
3. kolo
7:4
17.11.2018 17:00

4. kolo

Zápas
Falcons Stará Ľubovňa - Pink Panthers Poprad
4. kolo
2:2
17.11.2018 18:00
Fbc Vrbov - Legendy Spišské Podhradie
4. kolo
9:4
17.11.2018 19:00
Tatra Bear - Falcons Stará Ľubovňa
4. kolo
2:4
17.11.2018 20:00

5. kolo

Zápas
Tatra Bear - Focus Kežmarok
5. kolo
2:7
24.11.2018 16:00
Legendy Spišské Podhradie - Night Riders Spišská Nová Ves
5. kolo
8:5
24.11.2018 17:00

6. kolo

Zápas
Focus Kežmarok - Fbc Veľká Lomnica
6. kolo
3:2
24.11.2018 18:00
Night Riders Spišská Nová Ves - Tatra Bear
6. kolo
2:4
24.11.2018 19:00
Fbc Veľká Lomnica - Legendy Spišské Podhradie
6. kolo
9:4
24.11.2018 20:00

7. kolo

Zápas
Falcons Stará Ľubovňa - Fbc Veľká Lomnica
7. kolo
5:2
08.12.2018 16:00
Night Riders Spišská Nová Ves - Fbc Vrbov
7. kolo
0:5 kont.
08.12.2018 17:00

8. kolo

Zápas
Fbc Veľká Lomnica - Pink Panthers Poprad
8. kolo
3:5
08.12.2018 18:00
Fbc Vrbov - Falcons Stará Ľubovňa
8. kolo
5:6
08.12.2018 19:00
Pink Panthers Poprad - Night Riders Spišská Nová Ves
8. kolo
5:0 kont.
08.12.2018 20:00

9. kolo

Zápas
Legendy Spišské Podhradie - Falcons Stará Ľubovňa
9. kolo
zajtra o 16:00
Tatra Bear - Pink Panthers Poprad
9. kolo
zajtra o 17:00

10. kolo

Zápas
Focus Kežmarok - Legendy Spišské Podhradie
10. kolo
zajtra o 18:00
Falcons Stará Ľubovňa - Tatra Bear
10. kolo
zajtra o 19:00
Pink Panthers Poprad - Focus Kežmarok
10. kolo
zajtra o 20:00

11. kolo

Zápas
Night Riders Spišská Nová Ves - Fbc Vrbov
11. kolo
22.12.2018 16:00
Fbc Veľká Lomnica - Legendy Spišské Podhradie
11. kolo
22.12.2018 17:00

12. kolo

Zápas
Fbc Vrbov - Focus Kežmarok
12. kolo
22.12.2018 18:00
Legendy Spišské Podhradie - Night Riders Spišská Nová Ves
12. kolo
22.12.2018 19:00
Focus Kežmarok - Fbc Veľká Lomnica
12. kolo
22.12.2018 20:00

13. kolo

Zápas
Night Riders Spišská Nová Ves - Falcons Stará Ľubovňa
13. kolo
12.01.2019 16:00
Fbc Vrbov - Tatra Bear
13. kolo
12.01.2019 17:00

14. kolo

Zápas
Falcons Stará Ľubovňa - Pink Panthers Poprad
14. kolo
12.01.2019 18:00
Tatra Bear - Night Riders Spišská Nová Ves
14. kolo
12.01.2019 19:00
Pink Panthers Poprad - Fbc Vrbov
14. kolo
12.01.2019 20:00

15. kolo

Zápas
Pink Panthers Poprad - Legendy Spišské Podhradie
15. kolo
26.01.2019 16:00
Focus Kežmarok - Tatra Bear
15. kolo
26.01.2019 17:00

16. kolo

Zápas
Fbc Veľká Lomnica - Pink Panthers Poprad
16. kolo
26.01.2019 18:00
Legendy Spišské Podhradie - Focus Kežmarok
16. kolo
26.01.2019 19:00
Tatra Bear - Fbc Veľká Lomnica
16. kolo
26.01.2019 20:00

17. kolo

Zápas
Fbc Veľká Lomnica - Fbc Vrbov
17. kolo
09.02.2019 16:00
Legendy Spišské Podhradie - Falcons Stará Ľubovňa
17. kolo
09.02.2019 17:00

18. kolo

Zápas
Night Riders Spišská Nová Ves - Fbc Veľká Lomnica
18. kolo
09.02.2019 18:00
Fbc Vrbov - Legendy Spišské Podhradie
18. kolo
09.02.2019 19:00
Falcons Stará Ľubovňa - Night Riders Spišská Nová Ves
18. kolo
09.02.2019 20:00

19. kolo

Zápas
Pink Panthers Poprad - Tatra Bear
19. kolo
16.02.2019 16:00
Fbc Veľká Lomnica - Falcons Stará Ľubovňa
19. kolo
16.02.2019 17:00

20. kolo

Zápas
Focus Kežmarok - Pink Panthers Poprad
20. kolo
16.02.2019 18:00
Tatra Bear - Fbc Veľká Lomnica
20. kolo
16.02.2019 19:00
Falcons Stará Ľubovňa - Focus Kežmarok
20. kolo
16.02.2019 20:00

21. kolo

Zápas
Focus Kežmarok - Fbc Vrbov
21. kolo
23.02.2019 15:00
Pink Panthers Poprad - Night Riders Spišská Nová Ves
21. kolo
23.02.2019 16:00
Fbc Vrbov - Tatra Bear
21. kolo
23.02.2019 17:00

22. kolo

Zápas
Legendy Spišské Podhradie - Pink Panthers Poprad
22. kolo
23.02.2019 18:00
Night Riders Spišská Nová Ves - Focus Kežmarok
22. kolo
23.02.2019 19:00
Tatra Bear - Legendy Spišské Podhradie
22. kolo
23.02.2019 20:00