Základná časť
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Legendy Spišské Podhradie - Falcons Stará Ľubovňa
1. kolo |
5:4 30.11.2019 16:00 |
|
The Chosen Ones - Legendy Spišské Podhradie
1. kolo |
6:4 30.11.2019 18:00 |
3. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Focus Kežmarok - Legendy Spišské Podhradie
3. kolo |
4:3 07.12.2019 16:00 |
|
FBC Veľká Lomnica - Falcons Stará Ľubovňa
3. kolo |
4:3 07.12.2019 17:00 |
4. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Falcons Stará Ľubovňa - Focus Kežmarok
4. kolo |
7:5 07.12.2019 19:00 |
5. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
The Chosen Ones - FBC Veľká Lomnica
5. kolo |
6:7 14.12.2019 17:00 |
7. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
The Chosen Ones - Legendy Spišské Podhradie
7. kolo |
4:6 21.12.2019 18:00 |
8. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Legendy Spišské Podhradie - Falcons Stará Ľubovňa
8. kolo |
2:4 21.12.2019 20:00 |
9. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Legendy Spišské Podhradie - FBC Veľká Lomnica
9. kolo |
5:4 28.12.2019 17:00 |
|
The Chosen Ones - Falcons Stará Ľubovňa
9. kolo |
2:6 28.12.2019 18:00 |
10. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Focus Kežmarok - The Chosen Ones
10. kolo |
5:2 28.12.2019 20:00 |
11. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Falcons Stará Ľubovňa - The Chosen Ones
11. kolo |
8:3 11.01.2020 16:00 |
12. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
The Chosen Ones - Focus Kežmarok
12. kolo |
4:9 11.01.2020 18:00 |
|
FBC Veľká Lomnica - Falcons Stará Ľubovňa
12. kolo |
1:2 11.01.2020 19:00 |
13. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Focus Kežmarok - FBC Veľká Lomnica
13. kolo |
7:12 25.01.2020 16:00 |
|
Falcons Stará Ľubovňa - Focus Kežmarok
13. kolo |
7:5 25.01.2020 18:00 |
14. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC Veľká Lomnica - Legendy Spišské Podhradie
14. kolo |
8:4 25.01.2020 19:00 |
15. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Focus Kežmarok - FBC Veľká Lomnica
15. kolo |
5:6 01.02.2020 16:00 |
|
Legendy Spišské Podhradie - Falcons Stará Ľubovňa
15. kolo |
6:9 01.02.2020 17:00 |
|
FBC Veľká Lomnica - The Chosen Ones
15. kolo |
9:3 01.02.2020 18:00 |
16. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Falcons Stará Ľubovňa - Focus Kežmarok
16. kolo |
5:2 01.02.2020 19:00 |
|
The Chosen Ones - Legendy Spišské Podhradie
16. kolo |
2:4 01.02.2020 20:00 |
17. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Focus Kežmarok - Legendy Spišské Podhradie
17. kolo |
7:4 15.02.2020 16:00 |
|
The Chosen Ones - Falcons Stará Ľubovňa
17. kolo |
2:7 15.02.2020 17:00 |
18. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Legendy Spišské Podhradie - The Chosen Ones
18. kolo |
9:3 15.02.2020 19:00 |
19. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Focus Kežmarok - FBC Veľká Lomnica
19. kolo |
4:7 22.02.2020 16:00 |
|
The Chosen Ones - Focus Kežmarok
19. kolo |
6:7 22.02.2020 18:00 |
20. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC Veľká Lomnica - Legendy Spišské Podhradie
20. kolo |
5:8 22.02.2020 19:00 |
21. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC Veľká Lomnica - Falcons Stará Ľubovňa
21. kolo |
9:4 29.02.2020 16:00 |
|
The Chosen Ones - FBC Veľká Lomnica
21. kolo |
5:3 29.02.2020 18:00 |
22. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Falcons Stará Ľubovňa - Focus Kežmarok
22. kolo |
3:9 15.02.2020 19:00 |
23. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Focus Kežmarok - Legendy Spišské Podhradie
23. kolo |
6:5 07.03.2020 16:00 |
|
FBC Veľká Lomnica - Falcons Stará Ľubovňa
23. kolo |
3:1 07.03.2020 17:00 |
24. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Legendy Spišské Podhradie - FBC Veľká Lomnica
24. kolo |
5:9 07.03.2020 19:00 |
25. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Focus Kežmarok - The Chosen Ones
25. kolo |
2:8 27.06.2020 14:00 |
|
The Chosen Ones - FBC Veľká Lomnica
25. kolo |
2:15 27.06.2020 16:00 |
26. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Legendy Spišské Podhradie - Focus Kežmarok
26. kolo |
7:3 27.06.2020 17:00 |
27. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Legendy Spišské Podhradie - Falcons Stará Ľubovňa
27. kolo |
5:2 27.06.2020 15:00 |
|
Focus Kežmarok - FBC Veľká Lomnica
27. kolo |
3:6 27.06.2020 19:00 |
28. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Falcons Stará Ľubovňa - The Chosen Ones
28. kolo |
5:0 kont. 27.06.2020 18:00 |